Koncerty Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło i nowa trasa koncertowa na 2024 rok – aż trzy miasta!

Po wielkim sukcesie na ostatnim koncercie Dawid Podsiadło ogłosił już plany na nową trasę koncertową zaplanowaną na rok 2024. W jej ramach przewiduje się występy w trzech dużych polskich miastach. Informacja ta szybko wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród fanów artysty, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę jego ostatni imponujący koncert na PGE Narodowym w Warszawie, kiedy to Podsiadło zgromadził aż 80 tysięcy widzów!

Teraz, po największym w historii polskiej muzyki koncercie na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło ogłasza nową stadionową trasę w formacie 360, czyli ze sceną umieszczoną na środku obiektu. Wydarzenie to odbędzie się w czerwcu 2024 roku i obejmie trzy miasta, to znaczy:

  • Gdańsk,
  • Poznań,
  • Chorzów.

To prawdziwa gratka dla fanów artysty, którzy będą mieli okazję doświadczyć niesamowitej atmosfery koncertów Podsiadły na stadionach.

Koncert Dawida Podsiadło i nowa trasa na 2024 rok — aż trzy miasta!

Koncert Dawida Podsiadło i nowa trasa na 2024 rok — aż trzy miasta! Ta wiadomość zelektryzowała fanów jednego z największych polskich artystów.

Pierwszym zaplanowanym na 2024 rok przystankiem na tej szumnie zapowiadanej trasie koncertowej będzie Polsat Plus Arena w Gdańsku. Nie jest niespodzianką ogromne zainteresowanie koncertem Podsiadły; okazało się ono tak duże, że bilety rozeszły się w ciągu zaledwie kilku godzin. W związku z tym organizatorzy, chcąc zaspokoić potrzeby wszystkich fanów, zdecydowali o kolejnym, dodatkowym koncercie. Dlatego też będzie można zobaczyć i usłyszeć artystę na scenie Polsat Plus Arena Gdańsk nie tylko w sobotę, ale także w niedzielę, 2 czerwca.

Dawid Podsiadło to artysta znany nie tylko z utworów o głębokim, lirycznym przekazie, ale także kreowania niezapomnianych widowisk muzycznych. Na Polsat Plus Arena w Gdańsku będzie można zobaczyć go na pełnej scenie 360 stopni, co zapowiada nietuzinkowy koncert. Już kilka dni temu w Warszawie artysta pobił rekord frekwencji, przyciągając aż 80 tysięcy fanów jego muzyki. Jest to wydarzenie historyczne w polskiej muzyce pop, co tylko potwierdza jego ogromną popularność.

Dawid Podsiadło i nowa trasa na 2024 rok — aż trzy miasta! Co warto wiedzieć o sławie Dawida Posiadło?

Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że Dawid Podsiadło to absolutny fenomen polskiej sceny muzycznej. Ten pochodzący z Dąbrowy Górniczej artysta szybko zdobył serca fanów nie tylko w Polsce. Jego koncerty stanowią niezapomniane przeżycie, a powtarzające się rekordy frekwencji to wyłącznie dowód na jego znaczenie dla polskiej muzyki. Pobicie rekordu udało mu się już cztery lata temu, tzn. w maju 2019 roku, kiedy to Podsiadło wraz z Taco Hemingwayem — również na Stadionie Narodowym w Warszawie — przyciągnął 60 tysięcy widzów.

Koncert Dawida Podsiadło i nowa trasa na 2024 rok — aż trzy miasta!

Przedsprzedaż biletów na koncerty Dawida Podsiadło rozpocznie się 30 sierpnia 2023 roku o godzinie 12:00. Będzie dostępna jedynie dla posiadaczy usługi Allegro Smart!. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie dotychczasowymi koncertami, łatwo przewidzieć, że trzeba szybko działać, by móc zagwarantować sobie miejsce na tych spektakularnych wydarzeniach muzycznych. Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się dzień później, 31 sierpnia, również w południe, na eBilet.

Poniżej przedstawiamy Ci daty koncertów zaplanowanych na rok 2024:

  • Polsat Plus Arena w Gdańsku – 01.06.2024
  • ENEA Stadion w Poznaniu – 15.06.2024
  • Stadion Śląski w Chorzowie – 22.06.2024

Nie wątpimy, że będą to muzyczne wydarzenia, które na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich fanów Dawida Podsiadło. Nie przegap okazji, aby być częścią tego niezwykłego muzycznego przeżycia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *